Neden TOYOCAR?

Marka Tarafından Eğitimli Uzman Ekip

TOYOCAR olarak TOYOTA başta olmak üzere markaların düzenlemiş olduğu eğitimlere katılım sağlayarak bilgi birikimini artıran ve gelişimini sürdüren uzman ekip ile kaliteli bir servis hizmeti vermektedir. TOYOCAR olarak her ekip üyesi yıllardan gelen tecrübesi ve eğitimli iş tecrübesi altyapısıyla araçlarınızda meydana gelen arızaları hızlı ve doğru tespiti ile sizlere en uygun maliyetlerle en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Markaya Özel Bakım - Onarım Servis Ekipmanları

TOYOCAR olarak hizmet verdiği TOYOTA ve LEXUS marka araçlarda bakım - onarım esnasında markanın bakım - onarım hizmetlerinde kullanılması için ürettiği özel servis ekipmanları ile hizmet vermektedir. Bu özel servis ekipmanları ile araçlarınıza uygulanan bakım - onarım esnasında araçta hizmet esnasında oluşacak deformasyonları ortadan kaldırarak kaliteli bir servis ayrıcalığı ortaya çıkarmaktadır.

Markaya Özel Arıza Tespit Ekipmanları

TOYOCAR olarak TOYOTA ve LEXUS markalarına özel arıza tespit ekipmanlarını servis bünyesinde bulundurmaktadır. TOYOCAR uzman ekibini ile birlikte sizlerin hizmetine sunduğu son teknoloji markaya özel arıza tespit ekipmanları ile aracınızda meydana gelen arızayı gidermek için birden fazla servisi gezip arızayı ortadan kaldıramayan müşteriler yerine tek bir noktada son teknoloji arıza tespit ekipmanları ile doğru ve hızlı arıza tespiti gerçekleştirerek sizlere en kaliteli servis hizmeti sunmaktadır.

Orjinal Yedek Parça - Kaliteli Yedek Parça

TOYOCAR olarak hizmet verdiği TOYOTA - LEXUS markalarının araçlarında meydana gelen arızalarda parça değişimleri konusunda orjinal parça desteği sunmaktadır. Müşterilerin bütçesine bağlı olarak orjinal parça yerine kullanılarak test edilmiş muail yedek parça temini konusunda da hizmet vermektedir.