İletişim

A Kapısı Yol Tarifi


Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi A Kapısı giriş yaptıktan sonra sağ tarafınızda 11. Blok tabelasını görene kadar devam edeceksiniz.


11. Blok tabelasını gördükten sonra AYT Oto Dizayn işletmesine ait kırmızı tabela göreceksiniz. Tabelanın olduğu sokağa giriş yapacaksınız.


Sokağa giriş yaptıktan sonra sokağın sonuna doğru devam etmelisiniz. Yolun sonuna doğru sol kısımda TOYOCAR işletmesine varacaksınız.

Genel Tarif:

Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi A Kapısından giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan 3. sokaktan sokağa giriş yaptıktan sonra yolun sonunda sol kısımda TOYOCAR'a ulaşacaksınız.

B Kapısı Yol Tarifi


Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi B Kapısı giriş yaptıktan sonra sağ tarafınızda 14. Blok tabelasını görene kadar devam edeceksiniz.


14. Blok tabelasını gördükten sonra sola dönüş yapmalısınız.


Sola dönüş yaptıktan sonra AYT Oto Dizayn işletmesine ait kırmızı tabela göreceksiniz. Tabelanın olduğu sokağa giriş yapacaksınız.


Sokağa giriş yaptıktan sonra sokağın sonuna doğru devam etmelisiniz. Yolun sonuna doğru sol kısımda TOYOCAR işletmesine varacaksınız.

Genel Tarif:

Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi B Kapısından giriş yaptıktan sonra sağ tarafta 14. Blok tabelasını gördükte sonra sola dönüş yapacaksınız. Sola dönüş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak AYT Oto Dizayn işletmesine ait kırmızı tabelanın olduğu sokağa giriş yapmalısınız. Sokağa giriş yaptıktan sonra yolun sonunda sol kısımda TOYOCAR'a ulaşacaksınız.

İletişim Formu