Hizmetler

SİZLERE SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Mekanik Bakım - Onarım

TOYOCAR Mekanik Bakım - Onarım hizmeti kapsamında otomobilinizin tüm mekanik aksamları ile ilgili arızalar, markaya özel teşhir ekipmanları ile tespit edilerek değişim ve bakımı yapılır. Aracınızda meydana gelen arıza tespit edildikten sonra onarımı mümkünse onarımı değilse arıza meydana gelen parça değişimi gerçekleştirilerek aracınızı sorunsuz kullanmaya hazır hale getirilir. TOYOCAR,  hizmet sırasında  tüm parça değişim - onarım ve bakım sürecinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Alanında uzman ve eğitimli ekibimiz sayesinde tüm mekanik bakım hizmetleri titizlikle yürütülmektedir. 

Mekanik Bakım - Onarım

Elektronik Bakım - Onarım

TOYOCAR Elektronik Bakım - Onarım hizmeti kapsamında aracınızda meydana gelen elektronik arıza neticesinde veya bir uyarı lambasının yanması durumunda sorunu markaya özel teşhis ekipmanları ile doğru ve hızlı bir şekilde tespit edilir. 

Aracınızı meydana getiren elektronik sistem bileşenleri ve daha kapsamlı elektrikli ekipmanları uzman ekip ve son teknoloji teşhis ekipmanları olmadığı zaman sizlere beklemediğiniz maliyetler çıkarabilir. Bu konuda uzman ve eğitimli ekibimiz ve son teknoloji markaya özel teşhir ekipmanlarımız ile aracınızdaki sorunu doğru ve tespit ve kaliteli hizmet ile ortadan kaldırmaktayız.

Elektronik Bakım - Onarım

Kaporta Bakım - Onarım

TOYOCAR Kaporta Bakım - Onarım hizmeti kapsamında araçlarınızda meydana gelen kaporta hasarları veya zamanla kullanıma bağlı deformasyonları uzman ekibimiz ile ilk günkü kondisyonuna getirmekteyiz. 

Uzman ekibimiz ile aracınızdaki kaporta hasarını doğru tespit edilerek onarımı mümkün olan parçanın değişmeden onarımı, onarımı mümkün olmayan parçayı ise değişimini gerçekleştirerek sizlere kaliteli bir kaporta bakım - onarım hizmeti sunmaktadır.

Kaporta Bakım - Onarım

Ek Hizmetler

TOYOCAR Ek Hizmetler kapsamında araçlarınızı yakından takibini sağlayarak sizlere benzersiz kaliteli bir servis hizmeti sunmaktadır. Uzman ekibimiz ile birlikte araçlarınızda ihtiyaç olan tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır.

TOYOCAR, araçlarınızda talep ettiğiniz aksesuar montajı (Park Sensörü - Hız Sabitleyici - Geri Görüş Kamerası vs. ), zamanla meydana gelen deformasyonlar, filolara özel hizmetler gibi ek hizmetleri sizlere sunarak yüksek müşteri memnuniyetini devam ettirmektedir.

Ek Hizmetler