Hakkımızda

About Us Image

Hakkımızda .

TOYOCAR Özel TOYOTA Servisi TOYOTA marka araç sahiplerinin mekanik, elektrik, kaporta & boya başta olmak üzere bütün bakım ve onarım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak ve "Özel Servis" anlamında "Kaliteli Servis" vizyonu üzerine dizayn edilmiştir.

Kurulduğu yıl olan 2015 yılı itibari ile TOYOCAR Özel TOYOTA Servisi müşteri memnuniyeti ve Kaliteli Servis vizyonu adına kurulduğu günden bu yana adından başarı ve takdir ile bahsettirmeyi başarmış, sürekli gelişim politikası ile müşterilerinin karşılaşmış oldukları problemlerin en teknolojik çözümler ile sonlandırılması amacıyla her zaman yeni, her zaman yenilenen servis hizmetleri anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

"İstanbul'da Hizmet Veren
Ödüllü İlk ve Tek Özel Toyota Servisi"

Yücel Toptaş

Yücel Toptaş

TOYOTA Hi-Tech Uzman Diagnostic, Mekanik Formeni
Metin İlhan

Metin İlhan

TOYOTA Hi-Tech Uzman Diagnostic, Mekanik Formeni
Yalçın Tonyalı

Yalçın Tonyalı

TOYOTA Hi-Tech Uzman Diagnostic, Mekanik Formeni

Bizi Tercih Edenler

Güzel bir servis ilgileniyorlar çabuk ve temiz işçilik herkese tavsiye ediyorum, Teşekkürler Toyocar.

Mehmet Ozgur

Ustaların hepsi Toyota servislerinde geçmişi ve bol bol ödülleri olan ustalar. Aracımı bir dizi şikayetlerle götürdüm ustalara o kadar ehil ki yetkili servisin bile göremediği hataları arızaları tespit edebiliyorlar. Fiyatlar yetkili servisten uygun mahalle arası ustadan yüksek orta konumda. Bundan sonra artık aracımı toyocar’a götürmeye karar verdim. Yücel ve Bayram usta başta olmak üzere tüm çalışanlara ilgileri nedeniyle teşekkür ederim. Murat Tüfekçi

Murat TÜFEKÇİ

Normalde tanımadığım hiçbir işletmeye aracımı teslim etmem fakat uzun yıllardır tanıdığım TOYOCAR ailesine gönül rahatlığıyla aracımı teslim ediyorum. Gerek nokta atışı sorun tespiti olsun gerek temiz işçilikleri olsun son derece profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir. Tavsiye edeceğim bir Toyota servisidir.

Murat COŞKUN

Bu servis Toyota yetkili servisi Derindere'den ayrılan ustalar tarafından kurulmuştur. Yetkili servisten alacağınız hizmetin çok daha iyisini samimi bir şekilde alabileceğinizi emin olabilirsiniz. Yılların birikimi ve doğal olarak ciddi tecrübe mevcut. Şahıslardan 1 gram menfaatim yok, Allah için konuşuyorum hepsi düzgün insanlar.

Turgay ÜNER

Çalışan kişiler çok samimi.hepsi çok deneyimli.gozun kapalı arabanı bırak.ne zaman bı sıkıntı yaşasam TLF.uma cvp.verirler.her yaptirdigim işlemin kendilerinde notu var.sen unutursun onlar unutmazlar.asla toyokardan vazgeçmem.kendilerine güvenim sonsuzdur.bana deselerki arabanı bedava yapicam bana gel deseler vallahi gitmem.onlarin güvenine çok inanıyorum.

Salih Poşul

İş işin ehli ustalar var hepsi Toyota servisten çıkmışlar güncel yazılım programları var 2 araç lifty görüyorum 3 dolaplı işin ehli ustalar var yetkili servise gitmek yerine orası daha mantıklı var bende aracımı buraya getirdim sağ olsun Yücel Usta ilgileniyor kendisine teşekkür ediyorum sorunlarımızı çözecek

ilyas yeşLsy

Gerçekten çok iyi bir servis. Güler yüzlü, sıcakkanlı ve yardımsever insanlar.

Peyami Bayram

Zeytinburnu'nda faaliyet gösteren Derindere yetkili servisi kapanınca akıllı teknik Usta Üç Arkadaş burayı açtılar ve bu Sanayi Sitesi'ne Toyota servisi konusunda Can oldular sizde aracınızla ilgili düzgün servis yaptırmak istiyorsanız muhteşem ustaları ziyaret edin memnun kalacaksınız

vahdettin badem

Personelin son derece iyi niyetli ve yardımcı olması güven verici.Kadikoyden bu servise gelip gideceğim.

Nuri Işın Serimer

İşinin ehli, yetkin ilgili ve uygun fiyatlı bir servis. Toyotanız varsa düşünmeden gidin. Aracınızı beklemeniz gerekirse çok güzel bir bekleme salonu var.

İbrahim KILIÇ

Burada ki yorumlara bakarak gittim ve servisi kullandım. Karşılanma , bilgilendirme ve işi tamamlama konusunda işlerini iyi yapan insanlarla karşılaştım. Fiyatları makul mu bilemiyorum ama serviste aradığımız en önemli kriter, işin düzgün ve zamanında yapılması. 3-5 eksik fazla olması önemli bir kriter değil.

Ali Ergül

Arıza tespit ve onarım Performans olarak güzel yardımcı oluyorlar. Fiyat konusu başka yerden fiyat almadım o yüzden yorum yapamıyorum. 2 kez gittim memnun ayrıldım.

Tolga Delen

Tavsiye üzere ilk defa gittim. Gayet güler yüzle karşıladılar, hemen bakıma alıp gereken işlemleri yapıp aracı teslim ettiler. Fiyatları da uygun. Teşekkürler TOYOTACAR.

Nizamettin Aktaş

Mr2 gibi özel bir aracı güvenle bıraktım, konularında uzmanlar. Özellikle Yalçın usta Toyota'nın bu tarz arabalarına çok hakim. Sorunlarını kısa sürede analiz edip çözdü. Gönülden tavsiye ederim.

Ali Eren Ozcan

Tek geçerim özellikle yalçın ustaya selamlar bir sene sonra adam gibi bir servis buldum

Ahmet Nafi GÖRGÜN

Güleryüz samimiyet temiz hijyenik yer tavsiye ederim yücel abiye selamlar

Cihan Macin